سه همدانی در تیم مهدوی کیا

b_150_100_16777215_00_images_stories_00944439.jpgآکادمی فوتبال مهدی مهدوی کیا سه بازیکن مستعد همدان را برای حضور در تمرینات این آکادمی تخصصی برگزید.


به گزارش "همدان فوتبال"، مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان در این باره گفت: امین علامه شفیع ، پوریا لطیفی پور و رضا شفیعی از فوتبالیست های رده سنی نونهالان شهرداری همدان از سوی علی دوستی مهر و هادی مهدوی کیا برای حضور در آکادمی تخصصی فوتبال مهدی مهدوی کیا انتخاب شدند.

 

امیر حسین اسکندریان اظهار کرد: آکادمی کیا به دعوت رسمی سازمان ورزش شهرداری همدان به مدت سه روز در این شهر حضور یافت و ضمن برگزاری دو بازی تدارکاتی با تیم های پایه شهرداری و منتخب استعدادهای پایه استان، در نهایت سه بازیکن را انتخاب کرد.

 

وی بیان کرد: این دعوت سه روزه در مجموعه ورزشی شهرداری همدان انجام شد و استقبال بسیار خوبی از سوی خانواده ها صورت گرفت.

 

وی در ادامه گفت: براساس توافق طرفین قرار شد از این پس همکاری دوجانبه در تمامی زمینه ها اعم از معرفی بازیکن مستعد از سوی شهرداری به آکادمی کیا و برپایی اردوهای تمرینی و تدارکاتی این آکادمی در همدان انجام شود.

 

اسکندریان خاطرنشان کرد: شهرداری همدان قطب اصلی پرورش استعدادهای فوتبال پایه استان همدان است و هم اکنون در رده های پایه در سطح کشور حضور داریم.

 

وی افزود: با برخورداری از زمین چمن، استخر، سالن بدنسازی، سالن تمرین و خوابگاه یکی از مجهزترین مجموعه های ورزشی غرب کشور را در اختیار داریم و تمامی این امکانات مهیای پرورش استعدادهای فوتبال است.

 

در حال حاضر بیش از 300 بازیکن در رده های سنی مختلف در مجموعه ورزشی شهرداری همدان فعالیت دارند.

 

آکادمی فوتبال کیا روز چهارشنبه به دعوت سازمان ورزش شهرداری همدان در این شهر حضور یافت و جمعه شب گذشته اردوی تدارکاتی این آکادمی به پایان رسید.


 

نظرات   

 
+1 #1 رضا 1394-08-10 15:28
باشگاه شهرداری خیلی خوب در رده های پایه پول خرج می کند اما یک مشکل اساس در این باشگاه وجود دارد آن هم نبودن مدیران خوب در این باشگاه می باشد....پارسال به سختی و بعد از چندین سال همدان را صاحب تیم در رده لیگ برتر نوجوانان کشور کردند اما به راحتی و به خاطر عدم برنامه ریزی این تیم به لیگ مناطق سقوط کرد... همین الان هم تیم نوجوانان این باشگاه از البسه و ... برخوردار نیست
 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن