تیم مدعی صعود در خلیج فارس غرق شد!

b_150_100_16777215_00_images_stories_pas_logo.gifآلومینیوم هرمزگان 3 - 0 پاس همدان

زمان: دوشنبه 8/7/1392

مکان: استادیوم خلیج فارس

گل‌ها:

میثم مجیدی (54)

حسین کاظمی (88)

محمد پور محمد (91)

پاس همدان: جلیل احمدی، کاوه زنگیان، سید عماد قاسمی، قاسم پوراسدالله، نادر هوشیار، مهدی سیفی، بابک رضی (72 احمد موسوی)، مهرداد رضایی، محسن پورحاجی، مصطفی عاقلی و فخرالدین شهرویی (55 مجتبی محبوب مجاز)

سرمربی: مجتبی خورشیدی

آلومینیوم هزمزگان: فرناندو سانتوس، مهران فرضیات، احمدی مجد، بابک پورغلامی، حسین کاظمی، میثم مجیدی، محمد پورمحمد، علی مطوری (61 میثم آقایی)، جعفر بذری، هادی دهقانی (70 رضا معقولی) و مرتضی هاشمی زاده

سرمربی: عباس سرخاب

نظرات   

+8 #4 علی دلشا د 1392-07-15 18:54
باباتسلیم اینقد منفی ندین بما تازه دو هفته ازبازیا گزشته پدیده بااون همه هیاهو هفتمه بعد از هفته پنجم اگه نتیجه نگر فت همه باهم اوارمیشیم روسرشون

+5 #3 حمیدرضا 1392-07-11 21:40
نقل کردن علی دلشا د:
اقا مهرداد پاس بازی بدی انجام نداد داوری یکطرفه بی اثرنبود مخصوصا خطای او ل که اصلا خطا نبود وگل اول به ثمررسید وشیرازه تیمازهم پاشید اقا خورشیدی پایان فصل قبل درچند بازی نتایج درخشا نی کسب کرد انشااله مسیولان حمایت کنند پاس با خورشیدی نتیجه میگیره

سلام. آقای علی دلشاد به نظر شما بازی خوب بود؟!!!!!!!!!!!! شکست 3 بر 0 به نظر شما خوبه؟!!!!!!!!!! 4 ساله دارین میگین انشالله ولی هیچ نتیجه ای وجود نداره. به نظر بسیاری از کارشناسان فوتبال ایران این بازی ضعیف ترین بازی تیم پاس طی 2 سال اخیر بوده است. به نظر من این تیم به هیچ عنوان با این وضعیت به لیگ برتر راه پیدا نخواهد کرد اینو مطمئن باشین.

-5 #2 علی دلشا د 1392-07-10 00:25
اقا مهرداد پاس بازی بدی انجام نداد داوری یکطرفه بی اثرنبود مخصوصا خطای او ل که اصلا خطا نبود وگل اول به ثمررسید وشیرازه تیمازهم پاشید اقا خورشیدی پایان فصل قبل درچند بازی نتایج درخشا نی کسب کرد انشااله مسیولان حمایت کنند پاس با خورشیدی نتیجه میگیره

+6 #1 mehrdad 1392-07-08 21:50
سلام
من بازی ودیدم شانس اوردیم الومینیوم توروزبدش بودوالانتیجه ازاین بدترمیشدخواهش میکنم به داداین تیم برسیدخورشیدی معلوم نیست چکارکرده 1نفرپیدابشه ایناروازهمدان بریزه بیرون تااوضاع بدترنشده

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن