همدانی‌ها در پاس غریبه‌اند؛

پروژه اخراج بومی‌ها به ماساژور تیم رسید!

b_150_100_16777215_00_images_stories_exclamationmark.pngخبر‌های واصله در روزهای اخیر حاکی از آن است که ماساژور بومی تیم پاس نیز چند روزی است که به جمع اخراجی‌ها پیوسته است.

به گزارش خبرنگار "همدان فوتبال"، حمید قرایی که سابقه زیادی در تیم پاس همدان دارد هنگامی که خواستار حق و حقوق خود شد، با واکنش مسئولان باشگاه مواجه شد و با دریافت  بخشی از مبلغ قرارداد خود از پاس جدا شد.

حمید قرایی در گفتگو با خبرنگار "همدان فوتبال"، گفت: در حالی که حقوق مجتبی خورشیدی، احمد تقوی و ... را پرداخت کرده بودند از پرداخت مبلغی از قرارداد من سرباز می‌زدند.

وی افزود: مسئولان باشگاه پاس در پاسخ به من می‌گفتند: "می‌خواهی بخواه، نمی‌خواهی نخواه!"

قطعا این ادبیات شایسته کسی نیست که مدت‌ها با باشگاه همکاری داشته و شب و روز در کنار سایرین زحمت کشیده است.

مشخص نیست که پروژه خروج بومی‌ها از پاس تا چه زمانی ادامه دارد و هدف بعدی این پروژه چه کسی می‌باشد؟

نظرات   

+1 #9 همدانی اصیل 1392-12-07 22:09
داغیبی هزینه خرید البسه ورزشی طی سه سالی که رمضانی خرید میکرده یادت رفت کل فاکتورها برابر با هزینه ده تیمه . بنده خدا از جیبش هم هزینه کرده . و خیلی چیزهای دیگه .... که مسیولین شهر باید پیگیر باشن ونذارن اون از همدان قصر در بره...

0 #8 tvdn 1392-12-07 00:00
:h بنده خدا يك معتاد ترك كرده وجز ان اي اومده ومفت پول ميگيره وميبره وكار نمبكنه وبچه هاي تيم اصلا ازش راضي نبودن باز هم اين مدير عامل بود با اين دزد جيب خالي كن راه اومده بيا ازتو باشگاه سوال كن نه ازخود نشه اش

+2 #7 همداني 1392-12-05 15:11
سلام داغيبي- پ تو كو.جا موجا بودي؟ علاقت به تنيس رو نيكت منه كشته. منم ماخامت وميدانم دل گندت پر از اسراره - عليصدرايي ها اگه الان تونه داشتن جرات نميكردن به قاسم حسيني تو بگن واي بحال اينكه براش هبوي چشم سبز خارجي بيارن واونم بگه من نيازي به مشاور ندارم ميخواين بدين تيم به فاميلاتان بدين ولي نگين مشاور آورديم برات-بنده خدا ره آوردن بعنوان مشاور هم حسيني ره فراري دادن هم عظيميه- مشاور نگو جارو برقي موتور دانفوس بگو :h

+6 #6 داغیبی 1392-12-05 10:46
راستی حاجی جریان این زمینه که تو استادان بهتون دادن چی بود؟

+5 #5 داغیبی 1392-12-05 10:31
شما انتخاب کنید راجع به کدام مورد پر تنش می خاید بدونید؟
زمینی که اولیایی سر قولنامه 100 میلیون دادو یارو در رفت؟
دلیل تعویض اولیایی با ملاحی؟ دلایل ورود شبحه دلای عین رکنی وشرکا؟
غیر قانونی بودن هییت مدیره ای که رضانیو اورد؟
دلیل عدم همایت پیریایی از صوفی؟
رفتو امدهی مدیران و علت پایداری رمضانی؟
خرید شار| تلفن روزی 300 دلار رمضانی در ترکیه؟
هزینه 10 هزار دلاری گچ دست تیاگو در استانبول؟
هزینه بنزین مجتبی پیمبری در هلند؟
پارک دایمی تو یوتا کیریسیدا جلو درب ارایشگاه زنانه خوش نام زمان پیمبری؟
زیر و روی رفت و امد همه مربیان؟
اوه ه ه ه ه ه ه ه خیلی زیاده اگه جاییم مصاحبه نکنه اینقدر زیاده که میشه کتابش کرد

+4 #4 داغیبی 1392-12-05 10:15
سلام داغیبی وارد میشود
البته ورود داغیبی نه به عنوان ورود یه شخص عادی بلکه ورود یه سری از اطلاعات جالب والبته درد ناک!
از خرید زمین اولیایی تا 10 هزار دولار هزینه گج دست تیاگو تو ترکیه!
این اطلاعاتو از کسی میشنوید که یک ما قبل از اعلام خبر انتقال پاس به همدان توسط اولیایی کارمند پاس شد اگه خواستید بشنوید از اقای ثقفی بخواید که یه مصاحبه با من بکنه که البته ایشون منو میشناسه واین کاد براش خیلی سخته جون میدونه دل من مدفن جه اسراریه!

+2 #3 سامان 1392-12-04 09:28
نمیدونم تا کی میخوان ار رمضانی حمایت بشه باید یه فکری کرد . چرا همه منتظرن تیم بیفته لیگ دو بعد حرف بزنن . در حال حاضر شرایط پاس بحرانیه.

+10 #2 همداني 1392-12-03 14:40
واما يك سوال از بوميهاي شاغل در باشگاه : آيا با ديدن اين اعمال رمضاني توجيهي براي ماندن دارند غيرت محلي حكم ميكند كه همگي كناره گيري كنند چون متهم به خيانت كسي است كه ظلم را ببيند ولي رفتار وحضورش مويد تاييد اعمال رمضاني است

+13 #1 همداني 1392-12-03 14:35
بعضي وقتها سكوت نشانه رضايت نيست براي اينست كه حرفها فهميده نميشوند - يعني جناب رمضاني چه تيم در ليگ1 بماند و چه خداي نكرده سقوط كند مديريت ورزش استان بايد جوابگوي اعمال رمضاني باشد-فعلا سكوت ميكنيم-

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن